Графік роботи: ПН-ПТ: 8:00-18:00 / СБ: 9:00-13:00
ВСЕ ДЛЯ РЕМОНТУ
І БУДІВНИЦТВА
Оптовий продаж. Доставка зі складу.
Ваш кошик
0 штук

Your shopping cart is empty

HP Start і HP Finish. У чому різниця між стартовою штукатуркою і фінішною шпаклівкою?

Дуже часто у звичайних розмовах або на форумах в інтернеті, присвячених ремонту та будівництву, люди плутаються в поняттях або ставлять запитання, у чому різниця між HP Start і HP Finish?

Мішок штукатурки Knauf HP START, 25 кг Почнемо з того, що HP Start – це стартова штукатурка на гіпсовій основі з додаванням вапна, а HP Finish – фінішна шпаклівка на гіпсовому в’яжучому. Цю продукцію виробляє компанія KNAUF (КНАУФ). Якщо сказати коротко, то різниця між ними полягає в призначенні та консистенції. Стартова штукатурка – грубозерниста. Вона призначається для нівелювання великих нерівностей. HP Start наноситься шарами від 1 до 3 см. Фінішна ж шпаклівка – дрібнодисперсна. Вона має консистенцію борошна і призначається для нівелювання невеликих нерівностей під різні види фінішного оздоблення (плитка, шпалери, малярні роботи). HP Finish, як правило, використовується після HP Start і наноситься шаром від 1 до 3 мм.

До речі, все, що можна наносити шаром понад 6 мм, заведено називати штукатурками, а все що менше – шпаклівками. Причому, неважливо, на якій основі зроблено продукт, цементній або гіпсовій. Стартові та фінішні продукти не можуть бути взаємозамінними. Якщо спробувати фінішною шпаклівкою нівелювати глибокі нерівності – вона просто розтріскається. Їх також не можна між собою змішувати.

HP Start використовується для внутрішнього оздоблення в приміщеннях різного типу: квартири, готелі, лікарні, офіси та інші будівлі зі стандартною вологістю повітря. Продукт підходить також для санвузлів, кухонь і ванних кімнат. Штукатурні роботи виконуються за маяками (спеціальні планки, які встановлюються за рівнем, строго вертикально).

Штукатурка knauf HP Finish на основі цементу HP Finish- застосовується для тонкошарового вирівнювання поверхонь у таких самих категоріях приміщень, що й HP Start. Продукт можна наносити лише після нівелювання великих нерівностей (якщо вони є).

Чому з нами вигідно працювати:

Стабільність

stable З серпня 1996 року компанія “КНАУФ – Маркетинг” зайнялась реалізацією продукції Кнауф на ринку України.

Широкий асортимент

warranty Вся продукція має гігієнічні висновки і є екологічно безпечною в застосуванні. Сировина і матеріали, що застосовуються для приготування сухих сумішей, проходять вхідний контроль згідно ДСТУ

Гарантія якості

warranty Продукція Кнауф – це широкий асортимент гіпкокартону, гіпсових і цементних сумішей, мінеральна вата.

Краща ціна

best Компанія є лідером на ринку України з виробництва сухих будівельних сумішей та гіпсокартону.

100% Гарантія якості

gut Багатоступеневий контроль якості

Ми надаємо безкоштовні консультації

free Кваліфіковані менеджери якісно і в повному обсязі проконсультують Вас з усіх питань, що цікавлять.